Yazdır

Hakkımızda

 

YATAY  faaliyetine başladığı 1991 yılından itibaren Bilgisayar Destekli Çizim/Tasarım/Mühendislik konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.

YATAY  proje veya uygulama yapan mühendislik ve mimarlık şirketleriyle; imalat yapan atölye ve fabrikaların ihtiyaç duyduğu yazılım ve donanım teknolojilerine dayalı çözümler sunmaktadır.

YATAY  günümüz dünyasının hızla gelişen yüksek teknolojilerini, uzman ve dinamik kadrosu ile Danışmanlık ve Satış Hizmetleriyle birlikte; Eğitim, Destek ve Teknik Servis Hizmetlerinde de bulunarak, ülkemiz ekonomisine en kısa zamanda kazandırmayı ve faydalı olmayı ilke edinmiştir.

Dünyada her geçen gün artan rekabet koşullarına uyum sağlamanız için verim ve karlılığınızı artırıcı çözümler gerekmektedir. Bunu sağlamak için de dünyanın önde gelen yazılım ve donanım teknolojileri üreticilerinin “temsilcisi” veya “uzman iş ortağı” olarak faaliyet göstermekte ve bu konudaki bilgi birikimi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktayız.

Temsilcisi olduğumuz veya iş ortaklığı yaptığımız firmalar ve faaliyet konularımız ;

- Bilgisayar Destekli Çizim/Tasarım konularında;
Autodesk ve ZWSOFT firmalarının (AutoCAD LT, ZWCAD, ZWCAD Mechanical ve ZWCAD Architecture) Katma Değerli Uzman İş Ortağıyız.

- Doküman ve Teknik Arşiv Yönetimi ile İş Akış Otomasyonu konularında; kağıt arşivinizi dijital ortama aktarıp, indeksleyip işletmenizin yapısına adapte ederek kolay erişilebilir ve yönetebililir hale getiren çözümler sağlamaktayız. Bunu Türkiye Temsilcisi olduğumuz ACUMEN DATA firmasının "Dv TDM" yazılımını kullanarak uygulamya geçirmekteyiz.

- Vektörizasyon (Taranmış paftaların DWG gibi formatlara çevrilmesi işi) ve Raster Edit (Taranmış paftaların DWG gibi formatlara çevrimini yapmaya gerek kalmadan, resim üzerinde direk revizyon ve/veya düzenlemesinin yapılması işi) konularında; RASTEREX firmasının Türkiye Temsilcisiyiz.

- Geniş formatlı CONTEX marka profesyonel tarayıcılarla (scanner) en zorlu paftalarınızı tarayıcı ve yazılımı üzerinde tarama öncesi yapacağınız ayarlamalarla kullanılabilir kalitede taratabilirsiniz. 

- HP firmasının bütün ürünlerinin Yetkili Satıcısı olmakla birlikte; geniş formatlı, Çizici (Plotter), Tarayıcı (Scanner) ve Yazıcılarının (Printer) ve ayrıca yüksek hacimli işlerinizde kullanabileceğiniz İş İstasyonlarıyla (WORKSTATION) ilgili de HP firmasının Katma Değerli Uzman İş Ortağıyız.

YATAY  sunduğu "ÇÖZÜMLER"le ilgili güncel gelişmeleri takip ederek ve bu çözümlere her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,

YATAY YAZILIM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

“ÇÖZÜM ORTAĞINIZ”