AutoCAD LT 2017

AutoCAD LT® 2017 çizim ve detaylandırma yazılımı; hem Windows® hem de Mac® platformlarında ihtiyacınız olan 2B belgelendirme, iş birliği ve üretkenlik araçlarını sunar. Sezgisel özellik iyileştirmeleri ve en son DWG™ teknolojisi ile daha üretken bir şekilde çalışın. Autodesk® 360 bulut hizmetleri ile masaüstünüzü genişletin ve neredeyse her yerdeki iş arkadaşlarınız ile bağlantı kurun ve iş birliği yapın.

AutoCAD LT 2017 çizim ve detaylandırma yazılımı ile tasarım konseptlerinizi gerçekleştirin ve paylaşın.

 

FİKİRLERİ BELGELEYİN


Fikirlerinizi ve Tasarımlarınızı, Verimlilik ve Doğruluk için Tasarlanmış Araçlar ve Özellikler ile Belgeleyin.

Çizgiler, yaylar ve daireler gibi standart şekillerden basit veya karmaşık çizimler yaratın. Esnet, kopyala, döndür ve ölçeklendir gibi komutlar ile mevcut geometriyi değiştirin. Gerçek dünya boyutları ve teknik detaylar ile fikirlerinizi iletmek için metin, boyutlar ve tablolar da dâhil olmak üzere notlar ekleyin.

Tasarım seçeneklerini denemek ve değerlendirmek için verimli bir şekilde çizimleri düzenleyin ve başka bir amaçla kullanmak üzere değiştirin. Tasarım değişiklikleri için İlişkilendirilmiş Dizi ve Dinamik Bloklar gibi gelişmiş araçları kullanın.

 

BAŞKALARI İLE İŞBİRLİĞİ YAPIN

Endüstri Lideri Güvenilirliğe ve İstikrara Sahip Olun

En son DWG teknolojisini kullanarak çizimler yaratın ve işinizi paylaşırken veri bütünlüğüne güvenin. Bozulmuş veya uyumsuz verilerle uğraşmakla geçen zamanı azaltarak üretkenliği maksimuma çıkarın.

Harici Dosyaları Dâhil Edin

İş arkadaşlarınızdan veya müşterilerden gelen DWG dosyaları, JPEG ve TIF görselleri, Microsoft® Excel® tabloları, DWF™ ve PDF altlıkları gibi harici bilgilere çizimlerinizde referans vererek, verileri yeniden kullanın ve daha zengin belgeler yaratın.

AutoCAD Uyumluluğundan Yararlanın

AutoCAD LT 2017 yazılımı diğer Autodesk® yazılım ürünlerine tamamen entegredir. Bu da diğerleri ile veri paylaşmayı ve becerilerinizi genişletmeyi daha da kolaylaştırır.

Masaüstünüzü Genişletin

AutoCAD LT 2017’e entegre Autodesk 360 bulut hizmetlerinin işlem kapasiteleri ve becerileri ile dosyaları depolayabilir, gözden geçirebilir ve paylaşabilir, dosya güncellemelerini takip edebilir ve tasarımlara yorum yapması için başkalarını davet edebilirsiniz.

 

Elektronik Olarak Dosyaları Paylaşın

Daha hızlı ve daha güvenli iş birliği için tek bir DWF veya PDF dosyasında çizim setlerini elektronik olarak yayınlayın ve dağıtın.

ÜRETKENLİĞİ ARTIRIN

Tasarımları Verimli Bir Şekilde Belgeleyin

Günlük işleri yapmak ve bir çizim yaratmak için gerekli adım sayısını azaltan özellikler ve araçlar ile üretkenliğinizi artırın.

İçeriği Verimli Bir Şekilde Yeniden Kullanın

Bloklar kullanarak, tek bir blok içinde birden çok boyut ve görünüm barındırmak için dinamik özellikleri kullanarak zamandan tasarruf yapın ve çizimlerinizi standartlaştırın. Bloklar, taramalar ve araç paletleri komutlar gibi sıkça kullanılan içeriklere hızlı erişim şansı edinin.

Çalışma Ortamınızı Özelleştirin

Komutları konumlandırmak, tüm açık çizimleri görüntülemek ve açık bir çizimde farklı alanlarda gezinmek için araçlar ile ekranda hızla yolunuzu bulun. İhtiyaçlarınızı ve şirket standartlarını karşılaması için komutların yerini ve görünümünü özelleştirerek çalışma ortamınızı kendiniz için özelleştirin.

Seçtiğiniz Platformda Çalışın

DWG teknolojisi için yerel destek sağlayan Mac için AutoCAD LT 2013'ün Çoklu Dokunmatik Hareketler(MultiTouch Gestures) ve Cover Flow gibi özellikler kullanan sezgisel bir Mac OS® X arayüzü vardır. Satın aldığınız OS sürümü fark etmeksizin AutoCAD LT’nin Windows ya da Mac sürümünü etkinleştirme esnekliğini size veren lisans hakları ile seçtiğiniz platformda çalışın.